روند استرداد وجه

در روند استرداد وجه یکتا پنل ، در صورتی که خطا یا مشکل از سمت یکتا پنل باشد ، با کاربر در ارتباط خواهیم بود و مبلغ پرداختی بابت سفارش را به طور کامل عودت خواهیم داد.

 

  • * شماره کارت مشتری بابت بازگشت وجه نیز باید با کارت واریزی ، مطابقت داشته باشد در غیر این صورت هزینه ای عودت داده نخواهد شد.

 

پنل شامل سرویس های دستی و خودکار می باشد و یکتا پنل فقط بابت سرویس های دستی مسئولیت کامل را می پذیرد و در صورت عدم انجام سرویس های خودکار ، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده پنل نمی باشد و هیچ گونه درخواست استرداد وجه مورد قبول نخواهد بود.

 

در صورتی که کاربر یا خریدار بدون توجه به قوانین یا توضیحات هر سرویس ، سفارشی خارج از چارچوب سرویس مورد نظر ثبت نماید ، یکتا پنل هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم انجام سفارش یا هر گونه مشکل نخواهد داشت و مبلغی به کاربر خاطی عودت داده نخواهد شد.

مدت زمان تکمیل سفارشات در هر سرویس به صورت جداگانه نوشته شده است و در تایم مشخص تکمیل خواهد شد.

 

سرویس ها نهایتا تا 72 ساعت سفارشات را تکمیل می نماید و در صورت عدم تکمیل سفارش ثبت شده (فقط سرویس های دستی) ، کاربر می تواند در خواست استرداد وجه نماید.

مدت زمان
تکمیل سفارشات
روند کنسل کردن
سفارشات

در صورتی که سفارش شما از پنل دستی انجام شود ، تا قبل از انجام کار امکان تعویض یا کنسل کردن و جایگزینی سرویس با هماهنگی با پشتیبانی امکان پذیر است.

 

در صورتی که سفارش شما آغاز شده باشد ، هیچ گونه تغییر در سفارش امکان پذیر نیست.

به توجه به ماهیت فروشگاه ها و پنل های آنلاین ، پشتیبانی به صورت 7 روزه و 24 ساعته می باشد و کاربر به وسیله چت آنلاین ، مراجعه به تلگرام پشتیبانی ، ارسال پیام یا تماس با شماره پشتیبانی درج شده داخل پنل کاربری خود ، می تواند با ما در ارتباط باشد.

ساعات پاسخگویی
نحوه پرداخت وجه

پرداخت سفارشات به صورت کارت به کارت و درگاه آنلاین بوده که پرداخت های کارت به کارت تنها به دو نام مورد تایید یکتا پنل ، امکان پذیر می باشد:

  • – امیرحسین متین فر
  • – محمد شریفیانا

کلیه تراکنش های آنلاین بر بستر شبکه شاپرک انجام می شود و به وسیله درگاه های واسط مانند زیبال ، زرین پال ، ایدی پی و … بوده و اطلاعات شما محفوظ می باشد.

پس از ثبت سفارش در صورت خرید سرویس های دستی ، سفارش شما تا ثبت دستی پشتیبان یکتا پنل به تعویق می افتد و پس از آن به سرعت انجام می گردد و در صورت خرید سرویس های خودکار ، سفارشات شما به صورت آنی به سرور جهت انجام ارسال می شود.

شیوه تحویل سفارشات
خدمات پس از فروش

خدمات شبکه های اجتماعی با توجه به دگرگونی و ارتقاء هر روزه این شبکه ها ، ممکن است باعث بروز مشکلاتی شود و یکتا پنل مسئول آپدیت یا هر گونه تغییر سیاست شبکه های اجتماعی نمی باشد و فقط از ابتدای سفارش تا انجام آن مسئولیت آن برعهده ماست.

هیچ گونه اطلاعاتی از کاربران به بیرون درز نکرده و فروخته نخواهد شد. پس به هیچ عنوان در درج اطلاعات صحیح شخصی تردید نداشته باشید. کلیه ایپی ها ، تراکنش ها ، اطلاعات شماره تلفن و سفارشات شما شخصی بوده و جایی فاش نخواهد شد.

 

توجه داشته باشید نمونه کارها ممکن است با سانسور و واترمارک داخل شبکه اجتماعی یکتا پنل برای مشاهده سایر کاربران ، قرار گیرد و در صورت عدم رضایت می توانید به پشتیبانی اطلاع دهید تا نمونه کار شما داخل کانال های ارتباطی ما قرار نگیرد. بدیهی است در صورت قرار گرفتن نمونه کار ، امکان حذف آن وجود نخواهد داشت.

حریم شخصی