کسب و کار های مختلف دائماً در حال یادگیری نکات و ترفند هایی هستند که چگونه بتوانند در اینستاگرام بازدید بیشتری داشته باشند. شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که چرا ؟

کسب و کار های مختلف به خاطر دریافت مشتریان جدید و پول بیشتر ، عمدتاً به دنبال راه های افزایش بازدید اینستاگرام می باشند ، از این رو “10 روش افزایش بازدید در اینستاگرام” را در یکتا پنل برای مطالعه شما به اشتراک گذاشته ایم و بیشتر آن را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد. شبکه های اجتماعی راهی برای تعامل بیشتر کاربران با فروشندگان مختلف می باشند و برای این ارتباط نیاز به داشتن ترفند های مختلفی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

 

10 روش افزایش بازدید در اینستاگرام

بیش از 2 بیلیون نفر و 25 میلیون کمپانی مختلف که تمرکز ویژه ای روی اینستاگرام دارند ، در این شبکه فعالیت می نمایند. در حین رقابت های پیچیده ای که در این شبکه انجام می شود ، الگوریتم های متغیر اینستاگرام نیز دائما دشوار تر شده و کار را برای کسب و کار های مختلف پیچیده می کنند. با این دریافت بازدید اینستاگرام هنوز امکان پذیر بوده و با چند قدم ساده امکان دستیابی به آن وجود دارد.

در اینجا 10 روش افزایش بازدید در اینستاگرام ذکر شده است :

 • اکانت اینستاگرام خود را بهینه کنید.
 • با الگوریتم های اینستاگرام آشنا شوید.
 • پست های اینستاگرام خود را سفارشی کنید.
 • به وسیله اینستاگرام ریلز تجربه کسب کنید.
 • استوری بیشتری منتشر نمایید.
 • محتوای های تولید شده توسط کاربران را به اشتراک بگذارید.
 • با اینفلوئنسر ها همکاری کنید.
 • پست های فروشگاهی (محصول) ایجاد کنید.
 • محتوای متنوعی در اینستاگرام داشته باشید.
 • با مخاطبان هدف (تارگت) خود ارتباط بگیرید.

 

1- اکانت اینستاگرام خود را بهینه کنید.

زمانی که قصد طراحی استراتژی شبکه اجتماعی خود را به عهده دارید ، ابتدا به ترکیب و محتوای صفحه اصلی پیج خود فکر کنید.

پروفایل شما ساده ترین و ابتدایی ترین چیزیست که کاربران اینستاگرام آن را مشاهده می کنند و به این معناست که شما باید صنعت ، شخصیت و اعتماد سازی که مطابق با میل کاربران است را در آن منعکس کنید.

می توانید اکانت اینستاگرام خود را برای دریافت بازدید بیشتر اینستاگرام بهینه کنید :

 • تغییر پیج به اکانت تجاری (بیزنس) اینستاگرام
 • استفاده از لوگو به عنوان عکس پروفایل
 • افزودن لینک های مرتبط در بیو
 • ایجاد بیو همراه با کلمات کلیدی مناسب با محتواهایی که منتشر خواهید کرد
 • استفاده از نام دقیق کسب و کار در عنوان شغلی

 

 • تغییر پیج به یک حساب کاربری تجاری :

با تغییر حساب شخصی و عادی به اکانت تجاری شما مزیت های بیشتری پیدا خواهید کرد ، مانند :

 • تجزیه و تحلیل اینستاگرام
 • تبلیغات اینستاگرام
 • قابلیت درج لینک در استوری
 • ویژگی زمان بندی انتشار محتوا
 • برچسب گذاری محصولات

داشتن یک حساب کاربری با توجه به امکانات فراوانی که به شما می دهد ، باعث تعامل بیشتر با کاربران و در نتیجه تجزیه و تحلیل فردی شما از حساب کاربری خود خواهد شد. این اطلاعات برای تصمیم گیری ها در مورد ارزشمند بودن محتوا بسیار موثر بوده و به شما امکان بهینه سازی ، تعامل و دسترسی به پروفایل تجاری را خواهد داد.

 

 • استفاده از لوگو برای عکس پروفایل

همانطور که اشاره شد عکس پروفایل شما اولین چیزی است که کاربران هنگام مراجعه به اکانت اینستاگرام شما با آن مواجه خواهند شد و همین همین تصویر باعث شناخته شدن برند شما برای کاربران می شود.

لوگو پیام های مرتبط زیادی را منتقل می نماید و طراحان لوگو با گذراندن وقت بسیار زیاد ، سعی در منتقل کردن منظور برند شما به کاربران می باشند ، پس ارزش اصلی یک برند لوگو آن است.

بنابر این بهتر است این وجهه کوچک و در عین حال مهم را رعایت کرده و در هنگام برنامه ریزی استراتژی خود از لوگو برای عکس پروفایل استفاده نمایید.

 

 • استفاده از لینک های مرتبط در بیو

در حال حاضر در قسمت بیو اینستاگرام تنها امکان درج یک لینک وجود دارد و به وسیله سایت های مختلف ایجاد پروفایل ارتباطی مانند idlist.ir می توانید تمامی پروفایل های خود را در یک صفحه بگنجانید تا به تعامل و فروش شما کمک کند.

 

 • ایجاد بیو همراه با کلیدواژه های مهم

ایجاد بیوگرافی با عنوان های مختلف مانند { رستوران ، آرایشگاه و … } به جستجوگران شبکه های اجتماعی امکان دسترسی و سرچ بیشتر را داده و از طریق سرچ ، اکانت شما به جستجوهای مرتبط نمایش داده می شود.

فرض کنید شما یک طراح گرافیک هستید و برای تبلیغات از اینستاگرام استفاده می کنید. زمانی که کسی در باکس سرچ اینستاگرام واژه طراح گرافیک را سرچ می نماید ، اکانت های مرتبط نمایش داده شده و شانس دریافت بازدید بیشتر در اینستاگرام را خواهند داشت.

 

10 روش افزایش بازدید در اینستاگرام

 

 • انتخاب عنوان شغلی مناسب

در کنار کلیدواژه مرتبط ، برگزیدن یک نام مناسب نیز در اولویت کاری شماست و در ادامه به شما می گوییم که چگونه لقب خوبی را انتخاب نمایید.

 

روش های افزایش بازدید اینستاگرام

 

هنگامی که کاربری ، یوزر نیم یا نام برند شما را جستجو می کند ، در کنار ایدی پیج شما ، عنوان شغلی شما نیز برای کاربران نمایش داده خواهد شد و اگر برای مثال ، لقب شغلی مناسبی را انتخاب کرده باشید ، شانس بیشتری برای افزایش بازدید در اینستاگرام خواهید داشت.

 

2- الگوریتم اینستاگرام را بشناسید

الگوریتم های اینستاگرام آنگونه که افراد مختلف می گویند ، پیچیده نیست. در واقع زمانی که به نحوه تبلیغات و ارزشمندی محتوا و کاوش صفحات مختلف این شبکه اجتماعی بپردازید ، برایتان کاری بسیار ساده خواهد شد.

دریافت بازدید بیشتر از محتوای اینستاگرام ، بستگی به میزان درک الگوریتم دارد. به عنوان مثال نمایش پست شما در ریلز ، استوری ها ، اکسپلور تماماً بر اساس معیار هایی سنجیده می شوند :

 • تعامل : نجوه تعامل با سایر پیج ها
 • فعالیت فالوور ها : چگونه فالوورهایتان از اینستاگرام استفاده می کنند
 • فعالیت شما : نحوه استفاده شما از اینستاگرام

برای دریافت بازدید در اینستاگرام باید مطمئن شوید که محتوای شما همانند رقبای شما بوده تا مطمئن شوید که مخاطبان مشابهی را جذب خواهید کرد. برای اینکار می توانید از موضوعات ، کلمات کلیدی ، هشتگ های یکسان استفاده نمایید. دید اینستاگرام نسبت به خود را پیگیری کنید تا با استراتژی مناسب و مطابق با الگوریتم ، بتوانید دیده شوید.

 

* توجه : سعی نکنید از الگوریتم اینستاگرام جلو بزنید!

اگر قصد افزایش بازدید و تعامل در اینستاگرام را دارید ، از تکنیک هایی که کارایی آنها اثبات نشده است ، استفاده نکنید. بسیاری از افراد با فالو کردن و آنفالو کردن مجدد پیج ها ، در خیال افزایش فالوور های بیشتر هستند اما نمی دانند که چنین اقداماتی در صورتی که توسط الگوریتم اینستاگرام شناسایی شود ، دیگر شما جایی در Explore نخواهید داشت.

 

3- پست های اینستاگرام خود را سفارشی کنید

برای به دست آوردن تاثیرات بیشتر باید صاحب جایگاه خود باشید. اگر در زمینه مشاغل آزاد یا کارآفرینی یا … فعالیت دارید ، این وظیفه شخصی شماست که محتوای سفارشی طبق میل کاربران خود سفارشی سازی کنید. 10 روش افزایش بازدید در اینستاگرام به شما در زمینه دریافت بازدید بیشتر ویو اینستاگرام کمک خواهد کرد.

حتی اگر با به اشتراک گذاشتن تصاویر با کیفیت و گرافیکی ، تمایل به کسب فالوور داشته باشید تاثیری نخواهد داشت و صرفاً محتوای ارزشمند از نظر کاربر می تواند یک مزیت خوب برای پیج شما محسوب شود.

به این فکر کنید که چه چیزی شما را از رقبا می تواند متمایز کند ؟

 

برای شخصی سازی پست های خود چه کاری باید انجام دهید ؟

 • در مورد سلیقه مخاطبان خود تحقیق کنید
 • پست هایی که بیشتر مورد پسند کاربران قرار گرفتند را دنبال کنید
 • ایده های مختلف و موضوعات جدید را آزمایش کنید
 • منتشر کردن پست ها را بر اساس زمان فعالیت فالوورها تنظیم کنید

یکتا پنل (YektaPanel) با ارائه انواع خدمات شبکه های اجتماعی امکانات مختلفی را به شما ارائه خواهد داد.

بالا بردن ویو اینستاگرام - یکتا پنل

4- به وسیله اینستاگرام ریلز تجربه کسب کنید

به عنوان یک فردی که به دنبال یادگیری 10 روش افزایش بازدید در اینستاگرام می باشد ، بهتر است بدانید که تولید محتوای ویدئویی کوتاه مورد استقبال افراد بسیار زیادی می باشد. اکثر برنامه های مختلف مانند TikTok از ماهیت انتشار پست های کوتاه بهره میبرند و اکنون Reels ابزاری برای به اشتراک گذاشتن محتوای ویدئویی کوتاه است که در اختیار کاربران قرار گرفته است.

اگر می خواهید شاهد افزایش بازدید پیج خود باشید ، بهتر است ریلز اینستاگرام را در استراتژی فروش ویدئویی خود قرار دهید چرا که در اکسپلور افراد زیادی قرار خواهید گرفت. ایجاد اینستاگرام ریلز برای آموزش و سرگرم کردن مخاطبان نقش بسیار زیادی دارد و با آگاهی بخشی به کاربران می تواند باعث جذب فالوور بیشتر نیز شده و سبب به اشتراک گذاشته شدن پست های شما بین دایرکت های اشخاص شود !

 

5- استوری بیشتری منتشر کنید

یکی از روش های آسان برای بدست آوردن بازدید در اینستاگرام ، انتشار استوری های بیشتر در اینستاگرام است.

کلیدی ترین نکته که در مورد استوری ها باید بدانید ، امکان انتشار تعداد زیادی استوری به صورت روزانه بدون اسپم شدن است. پس استوری کردن را محدود نکنید و با منتشر کردن استوری بیشتر ، آنها را مجذوب خود نمایید. می توانید برای استوری های اینستاگرام ، پروسه کاری روزانه کسب و کارتان را با دنبال کنندگان به اشتراک بگذارید تا آنها نیز به کار شما علاقمند شوند.

یکی از بزرگترین مزیت های خرید استوری اینستاگرام نیز بالا بردن تعامل و امکان پرسش سوال یا برگزاری نظرسنجی بوده که باعث ایجاد تعامل بیشتر بین شما و کاربران خواهد شد. توجه داشته باشید که برچسب هایی مانند شمارش معکوس ، موقعیت مکانی و استفاده از هشتگ های محبوب از قبیل امکانات ویژه اینستاگرام بوده که می تواند باعث بالا رفتن نرخ تعامل پیج شما شود.

 

6- محتوای تولید شده توسط کاربر را به اشتراک بگذارید

محتواهایی که با عنوان UGC یا همان محتوای تولیدی توسط کاربر شناخته می شوند ، مسبب ایجاد مزیت برای پیج شما خواهند بود :

 • یک ترند هشتگ شروع کنید تا کاربران شما نیز با آن ترند بتوانند در پیج شخصیشان شما را معرفی نمایند
 • از کاربرانتان سوالی بپرسید و از آنها بخواهید در استوری یا پست خود به پرسش شما پاسخ دهند
 • نظرات مشتریان خود را به اشتراک بگذارید تا باعث افزایش اعتماد فالوور ها شود

در واقع UGC راهکار قطعی برای افزایش بازدید در اینستاگرام خواهد بود و کاربران دیگر را ترغیب به دنبال کردن سرنخی از شما خواهد کرد.

 

7- با اینفلوئنسرها همکاری کنید

اینستاگرام پر از کاربرانی است که در حوزه فعالیت شما اقدام به بازاریابی یا معرفی محصول می نمایند و شما با همکاری با آنها ، زمینه افزایش تعامل کلی را بهبود خواهید داد. تنها کاری برای اینکار لازم است ، صرف کردن 30 دقیقه وقت برای کاوش هشتگ های اینفلوئنسرهایی با فالوور کم بوده با تبلیغ برند شما ، زمینه ساز افزایش ویو اینستاگرام شما خواهد بود.

 

8- محصولاتی را تحت عنوان پست منتشر کنید

با ایجاد پست هایی که متعلق به کسب و کار شماست ، کاربران را به سمت فروشگاه آنلاین خود هدایت کرده و با انتشار عکس از محصولات و درج لینک خرید بر روی آنها ، آنها را ترغیب به خرید کنید. پست های فروشگاهی نه تنها بازدید بیشتری برای اینستاگرام شما به ارمغان می آورند ، بلکه زمینه ساز فروش فوری یا عمده برای شما خواهند بود.

 

9 محتوای متنوع ایجاد کنید

برای افزایش نرخ تعامل که کلید ورود به اکسپلور می باشد ، باید سلیقه خوبی داشته باشید و با سرگرم کردن مخاطبان خود بتوانید آنها را به کاوش در پیج خود تشویق نمایید. بهتر است با ایجاد پست های انگیزشی ، پست های معرفی برند ، پست های چالشی و تبلیغاتی ، تنوع بالایی برای پیج کسب و کار خود ایجاد کنید. هنگامی که محتوای آموزنده و متنوع در پیج شما قرار داشته باشد ، اشخاص به نوشته ها و برند شما اعتماد بیشتری پیدا خواهند کرد و مخاطبان بیشتری را جذب خواهید نمود.

به این فکر کنید که اگر شما به جای مخاطبان باشید ، آیا از پیج بدون روحیه و فقط تبلیغی خسته نخواهید شد ؟ پس با انتشار محتوای مفید ، فالوورها را ترغیب به اشتراک گذاری پست های خود کرده تا بازدید بیشتری نیز دریافت کنید.

 

10 با مخاطبان اصلی خود تعامل داشته باشید

شما به وسیله ارزیابی های مختلفی که از مخاطبان خود بدست آورده اید امکان بازدید بیشتر پروفایل اینستاگرام را فراهم کرده اید و باید توجه داشته باشید که نیاز های کاربران را فراهم کنید و فقط به دنبال فروش و درآمد بالاتر نباشید. شما با استفاده از بهترین پنل اینستاگرام توانایی افزایش لایک ، فالوور ، ویو را خواهید داشت :

با سپردن پیج خود به متخصصان یکتا پنل می توانید بهتر با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. ایده های خلاقانه از YektaPanel بگیرید و پیاده سازی کنید.

 

دیگر زمان آن رسیده که به 10 روش افزایش بازدید در اینستاگرام عمل کرده و منتظر بازدید های بیشتر باشید. تعداد بازدید های اینستاگرام تا به امروز با الگوریتم هایی که اشاره شد قابل افزایش است و بستگی به پیاده سازی شما هم دارد. سعی کنید برای مخاطبان خود محتوای با کیفیت و متناسب با خواسته هایشان ایجاد کنید و حساب تجاری ایجاد کنید. اکنون با داشتن یک استراتژی مناسب که در ذهن دارید ، می توانید آن را به واقعیت بدل کنید و یکتا پنل با آرزوی موفقیت با ارائه انواع خدمات اینستاگرام نظیر افزایش بازدید ویو اینستاگرام در کنار شماست تا به اهداف بزرگتان برسید.

 

منبع : socialbee