یکتا پنل در اواخر سال 1401 طراحی شد و در واقع فروشگاه عضو فیک سابق همان یکتا پنل فعلی می باشد. یکتا پنل به صورت خودکار و دستی امکان تکمیل سفارشات با سرعت بالایی را دارد و در اصل می توان YektaPanel را نسخه جدید و با طراحی خاص اعلام نمود.

 

در گذشته (قبل از سال 1386) فروشگاه عضو فیک با فروش ممبر کار خود را آغاز کرد و با ادامه فعالیت خود در شرایط سخت فیلترینگ و تحریم ها ، توانست در کنار مشتریان خود بماند. رسالت یکتا پنل نیز در همین راستا بوده و تمرکز بر روی فروش خدمات شبکه های اجتماعی می باشد. خدمات شبکه های اجتماعی به زبان ساده تر شامل :

خرید ممبر تلگرام ، خرید ویو تلگرام ، خرید فالوور اینستاگرام ، خرید لایک اینستاگرام و امثال آنها می باشد.

 

این سایت با مجموعه ای قدرتمند کار خود را شروع کرده و با پشتیبانی بی نظیر در کنار شماست. یکتا پنــــــــل به عنوان معتبرترین سایت خرید ممبر ، با سرویس های متنوع و با کیفیت توانسته گامی بزرگ در زمینه خدمات شبکه های اجتماعی بردارد. بهتر است بدانید شروع این کار با 2 نفر بود که امیرحسین متین فر به عنوان طراح سایت و پشتیبانی محمد شریفیانا به عنوان مدیریت فروش کار را استارت زدند. اینک مفتخریم که بگوییم یکتا پنل (فروشگاه عضو فیک) با توسعه کار خود ، زمینه ساز درآمد و اشتغال افراد بیشتری بوده است.